Sama Sebou

Společnost Dove se vydala na misi, jejímž cílem je přimět mladé lidi k pozitivnějšímu náhledu na to, jak vypadají, a umožnit jim tak využít naplno svůj potenciál. 9 z 10 dívek na celém světě chce na svém těle něco změnit a 6 z 10 dívek se vyhýbá celé řadě každodenních činností, od sportu až po účast na školních aktivitách, protože si nepřipadají dobře ve svém vlastním těle. Společnost Dove se vydala na misi, jejímž cílem je přimět mladé lidi k pozitivnějšímu náhledu na to, jak…

Sama Sebou zdarma

Autory této příručky jsou skuteční odborníci a je navržena rodiči – pro rodiče. Snad vám rady a úkoly sepsané na následujících stránkách pomohou ukázat vaší dceři, jak jedinečná je její krása, a snad získá sebevědomí ukázat ji světu. Navštivte dove./ sebeduvera, kde naleznete mnoho dalších článků, rad a podpory, která napomůže vaší dceři být sama sebou.

Způsob platby a dodání

Tento e-book od nás máte zdarma. Přejeme si, aby pro vás byl inspirací k lepším vztahům ve vaší rodině. Ať už řešíte cokoli, jsme tu pro vás a těšíme se na vás na našich kurzech nebo v poradně.

Stáhnout knihu

  • Osnova knihy
  • 1. Jak se naučit mít ráda sama sebe
  • 2. Zkreslují média v očích vaší dcery představy o kráse?
  • 3. Přístup k jídlu: jak přimět dceru k tomu, aby si dokázala vychutnat zdravý a vyvážený jidelníček
Stáhnout

Máte otázku? Ozvěte se nám

Chcete poradit, přihlásit se na seminář nebo objednat na konzultaci?
Těšíme se na setkání s vámi.