Co říkají naši klienti?

Stovky klientů, kteří absolvovali naši terapii, kurzy či semináře, našli to, co hledali. Radu, inspiraci či podporu v náročné situaci. Děkujeme za všechny zpětné vazby. Máme radost, že se vám díky Akademii rodičovství mění vztahy s dětmi k lepšímu a že nacházíte chuť a odvahu dělat ve svém životě skutečné změny. Stovky klientů, kteří absolvovali naši terapii, kurzy či semináře, našli to, co hledali. Radu, inspiraci či …

Rodiče kteří prošli kurzy, zaznamenali v rodině tyto změny:

65%

Děti převzaly zodpovědnost za školní povinnosti

79%

Děti domlouvají řešení svých problémů

48%

Děti si více věří a dokážou se prosadit

85%

Zlepšily se vztahy v rodině, výrazně ubyly hádky

Co vás v kurzu zaujalo a co jste se naučili?

Zuzka

Využila jsem nabídku ředitele školy Nový PORG, kam chodí moje dcera. To, co jsem se naučila na kurzu, jsem mohla okamžitě použít. Zlepšil se mi vztah s dětmi, holkám se zvedlo sebevědomí a jsou zodpovědnější. Chcete-li to zažít také, přijďte do kurzu.

Martina

Než jsem navštívila kurzy Akademie rodičovství, měla jsem pocit, že ne všechno běží tak, jak má. Že mám rezervy jako matka. Chtěla jsem být lepší. Kurzy Akademie rodičovství bych doporučila všem, kdo mají sebemenší pochybnosti o roli rodiče. Každý, kdo si myslí, že musí být perfektní, tak ať absolvuje, protože zjistí, že všichni už perfektní jsou, ale toto zjištění se musí prožít.

Darina

Uvědomila jsem si, že jsem moc starostlivá máma. Po prvním setkání kurzu Akademie rodičovství u nás doma proběhla revoluce.

Co vás zaujalo a nejvíce změnilo váš rodinný život?

paní L.K.

paní L.K.

Nacházet své skutečné pocity, umět je pojmenovat, umět si počkat.

Co oceňujete na samotném kurzu?

paní R.L.

paní R.L.

Kurz mi pomohl uvědomit si, jakou cestou vychovávali moji rodiče mne, jak tuto výchovu promítám do vztahu mezi mne a mé děti a hlavně mne naučil vnímat své potomky jako samostatné jedince, kteří mají své vlastní potřeby.
paní M.M.

paní M.M.

Na kurzu nejvíce oceňuji vytvoření velmi otevřené a uvolněné atmosféry, která umožnila vzájemně nasdílet velké množství zkušeností, zážitků, názorů i starostí. Skvělé bylo i domácí občerstvení a káva :-)
paní R.P.

paní R.P.

Oceňuji nejvíce respekt od Katky a Ivy a bezpečí, které pomohly nastavit bezpečnou a otevřenou atmosféru

Proč byste ho doporučili jiným rodičům?

paní E.F.

paní E.F.

Mám kolem sebe spoustu rodičů, které trápí jejich vztah s dětmi, ale nevědí, jak a co dělat jinak. Pro ně si myslím by tento kurz byl dobrý začátek a inspirace.
paní S.P.

paní S.P.

Myslím, že i když má člověk pocit, že “nemá” žádný problém s výchovou, což si myslím, že není ani možné, pokud sám nepracuje jako terapeut, ale i tak nebo právě proto mu může něco unikat, je kurz příležitost sdílet a konfrontovat svoje názory a situaci. To se asi děje někde u káviček, ale není tam odborné zastřešení.
paní K.L.

paní K.L.

Iva s Katkou jsou schopné jednání nás a našich dětí rozebrat o objasnit, co je za tím a nabídnout alternativy v případě, že se nám zdá, že něco nefunguje. Kurz vedou s velkým pochopením a zároveň nadhledem. Dost jsme se i nasmály.

Máte otázku? Ozvěte se nám

Chcete poradit, přihlásit se na seminář nebo objednat na konzultaci?
Těšíme se na setkání s vámi.