Co říkají naši klienti?

Stovky klientů, kteří absolvovali naši terapii, kurzy či semináře, našli to, co hledali. Radu, inspiraci či podporu v náročné situaci. Děkujeme za všechny zpětné vazby. Máme radost, že se vám díky Akademii rodičovství mění vztahy s dětmi k lepšímu a že nacházíte chuť a odvahu dělat ve svém životě skutečné změny. Stovky klientů, kteří absolvovali naši terapii, kurzy či semináře, našli to, co hledali. Radu, inspiraci či …

Rodiče kteří prošli kurzy, zaznamenali v rodině tyto změny:

65%

Děti převzaly zodpovědnost za školní povinnosti

79%

Děti domlouvají řešení svých problémů

48%

Děti si více věří a dokážou se prosadit

85%

Zlepšily se vztahy v rodině, výrazně ubyly hádky

Co vás v kurzu zaujalo a co jste se naučili?

Lenka

To, co jsme probírali na kurzu, bych doporučila jako povinnou výuku. Každý člověk, který si pořídí dítě, by měl aspoň část z vědění Katky a Ivy nastudovat.

Klára

Když je šťastná matka, jsou šťastné i děti. Díky Akademii rodičovství se nám uklidnila situace doma a dokázali jsme vyřešit spoustu problémů.

Helena

Moc vám děkuji za to, co děláte. A za kurzy Akademie rodičovství. Jako malá holčička jsem byla opravdu, ale opravdu silná. Moje maminka tvrdila, že to máme v genech. Ale nikdy neopomněla u zrcadla podotknout, že holky s nadváhou nemají kluci rádi. A ty, co nosí brýle, už vůbec. Je mi čtyřicet let, zhubla jsem, nosím čočky. A stále se v zrcadle vidím jako ta tlustá a ošklivá holčička, kterou nikdo nebude mít rád. Takže se snažím zavděčit. Dětem, manželovi, lidem, se kterými pracuju. Chci být ta hodná holčička, kterou mají všichni rádi proto, že je krásná. Díky za vaše tipy – mohu, chci, umím – už je to mnohem lepší. A když se mi občas derou na rty slova, která říkala moje máma mně, jakože bych je řekla dcerám, mám z toho několik dní smutek v duši. Stín výchovy se překračuje jen velmi těžko, takže mne občas napadá, může ta ošklivá a tlustá holčička, kterou nikdo nemá rád, dobře vychovávat vlastní děti? Sebeúctu mívám občas na bodu mrazu, snažím se s tím ale pracovat. A díky vašemu kurzu jsem zase o kus dál. Těším se na nástavbu. Občas se mi chce zakřičet: Děkuju mami… Jenže víte co, ona za to nemůže. Její maminka ji vychovávala stejně, jako ona mne. A já mám šanci změnit rodinný vzorec tak, aby moje holčičky vyrostly v sebevědomé slečny. Držte mi palce.

Helena

Co vás zaujalo a nejvíce změnilo váš rodinný život?

paní L.K.

paní L.K.

Nacházet své skutečné pocity, umět je pojmenovat, umět si počkat.

Co oceňujete na samotném kurzu?

paní R.L.

paní R.L.

Kurz mi pomohl uvědomit si, jakou cestou vychovávali moji rodiče mne, jak tuto výchovu promítám do vztahu mezi mne a mé děti a hlavně mne naučil vnímat své potomky jako samostatné jedince, kteří mají své vlastní potřeby.
paní M.M.

paní M.M.

Na kurzu nejvíce oceňuji vytvoření velmi otevřené a uvolněné atmosféry, která umožnila vzájemně nasdílet velké množství zkušeností, zážitků, názorů i starostí. Skvělé bylo i domácí občerstvení a káva :-)
paní R.P.

paní R.P.

Oceňuji nejvíce respekt od Katky a Ivy a bezpečí, které pomohly nastavit bezpečnou a otevřenou atmosféru

Proč byste ho doporučili jiným rodičům?

paní E.F.

paní E.F.

Mám kolem sebe spoustu rodičů, které trápí jejich vztah s dětmi, ale nevědí, jak a co dělat jinak. Pro ně si myslím by tento kurz byl dobrý začátek a inspirace.
paní S.P.

paní S.P.

Myslím, že i když má člověk pocit, že “nemá” žádný problém s výchovou, což si myslím, že není ani možné, pokud sám nepracuje jako terapeut, ale i tak nebo právě proto mu může něco unikat, je kurz příležitost sdílet a konfrontovat svoje názory a situaci. To se asi děje někde u káviček, ale není tam odborné zastřešení.
paní K.L.

paní K.L.

Iva s Katkou jsou schopné jednání nás a našich dětí rozebrat o objasnit, co je za tím a nabídnout alternativy v případě, že se nám zdá, že něco nefunguje. Kurz vedou s velkým pochopením a zároveň nadhledem. Dost jsme se i nasmály.

Máte otázku? Ozvěte se nám

Chcete poradit, přihlásit se na seminář nebo objednat na konzultaci?
Těšíme se na setkání s vámi.