Co říkají naši klienti?

Stovky klientů, kteří absolvovali naši terapii, kurzy či semináře, našli to, co hledali. Radu, inspiraci či podporu v náročné situaci. Děkujeme za všechny zpětné vazby. Máme radost, že se vám díky Akademii rodičovství mění vztahy s dětmi k lepšímu a že nacházíte chuť a odvahu dělat ve svém životě skutečné změny. Stovky klientů, kteří absolvovali naši terapii, kurzy či semináře, našli to, co hledali. Radu, inspiraci či …

Rodiče kteří prošli kurzy, zaznamenali v rodině tyto změny:

65%

Děti převzaly zodpovědnost za školní povinnosti

79%

Děti domlouvají řešení svých problémů

48%

Děti si více věří a dokážou se prosadit

85%

Zlepšily se vztahy v rodině, výrazně ubyly hádky

Co vás v kurzu zaujalo a co jste se naučili?

Alena

Očekávala jsem, že získám balík rad, co ve výchově dělat a co nedělat. Tento balík si pak odnesu domů a budu podle něj fungovat. Ale takhle to nebylo. Pár užitečných pilířů pro výchovu si samozřejmě z kurzu odnáším. Ale dozvěděla jsem se, že mnohem užitečnější je obrat dovnitř. K sobě samé a ke své rodině. Na kurzu jsem získala pohled na samu sebe, na to, kdo jsem, kde se nacházím, jak v tom figurují manžel a děti. Získala jsem odpovědi na to, proč se některé věci dějí tak, jak se dějí. A když teď rozumím tomu, proč se dějí, dokážu je řešit efektivně. Balík rad můžete mít klidně obrovský, ale když nerozumíte tomu, co se v rodině děje a proč se to děje, všechny rady jsou vám k ničemu. Neexistuje manuál správné výchovy. Existujeme jen my v našich jedinečných vztazích, a to je důležité si uvědomit. Výchova se nedá dělat "správně". Výchova je o akci a reakci, o dialogu, komunikaci a společné cestě. Oceňuji individuální přístup Ivy, která po celou dobu velmi citlivě reagovala na konkrétní potřeby každého účastníka a snažila se vždy přijít s nápadem, co v určité situaci dělat. Atmosféra celého kurzu byla úžasná. Díky za Vaše srdce na dlani, holky.Oceňuji individuální přístup Ivy, která po celou dobu velmi citlivě reagovala na konkrétní potřeby každého účastníka a snažila se vždy přijít s nápadem, co v určité situaci dělat. Atmosféra celého kurzu byla úžasná. Díky za Vaše srdce na dlani, holky!

Alena

Co vás zaujalo a nejvíce změnilo váš rodinný život?

paní Z.M.

paní Z.M.

Určitě sebereflexe, dohody, učení zodpovědnosti a důležitost způsobu komunikace
paní K.L.

paní K.L.

Kurz mi pomohl uvědomit si, jak důležité je respektovat mé děti a navedl mě na cestu, jak jim pomoci při jejich osamostatňování.
pan M.Č.

pan M.Č.

Pochopení a porozumění dospívajícím dětem a přenesení zodpovědností na ně samotné.

Co oceňujete na samotném kurzu?

paní R.L.

paní R.L.

Kurz mi pomohl uvědomit si, jakou cestou vychovávali moji rodiče mne, jak tuto výchovu promítám do vztahu mezi mne a mé děti a hlavně mne naučil vnímat své potomky jako samostatné jedince, kteří mají své vlastní potřeby.
paní M.M.

paní M.M.

Na kurzu nejvíce oceňuji vytvoření velmi otevřené a uvolněné atmosféry, která umožnila vzájemně nasdílet velké množství zkušeností, zážitků, názorů i starostí. Skvělé bylo i domácí občerstvení a káva :-)
paní R.P.

paní R.P.

Oceňuji nejvíce respekt od Katky a Ivy a bezpečí, které pomohly nastavit bezpečnou a otevřenou atmosféru

Proč byste ho doporučili jiným rodičům?

paní T.N.

paní T.N.

Oceňuji možnost sdílet zkušenosti s ostatními účastníky. Pro mě to bylo velice inspirující a jsem vděčná všem za otevřenost a ochotu pomáhat.
paní T.M.

paní T.M.

Je to úžasná cesta, jak lépe pochopit sám sebe, nahlédnout do svého nitra a zkusit změnit svá přesvědčení, která nám někdy brání v tom, abychom se svými dětmi vycházeli lépe.
paní A.Č.

paní A.Č.

Zejména proto, že výsledky se projeví již během kurzu, naše změna chování způsobí změnu u našich dětí.

Máte otázku? Ozvěte se nám

Chcete poradit, přihlásit se na seminář nebo objednat na konzultaci?
Těšíme se na setkání s vámi.