Online semináře

Jak se dětí ptát, aby Vám chtěly odpovídat - online seminář

Často se setkáváme s tím, že na naše otázky, kterými chceme dítěti pomoct nedostaneme odpověď. Dítě kouká, nemluví, nebo říká nevím, či jen pláče. Naučíme vás, jak se ptát, abyste získaly odpovědi.

Dostali jste se do situace, že tušíte, že se Vašemu dítěti něco stalo, ale nechce o tom mluvit, schovává se před vámi a každá další otázka prohlubuje propast mezi vámi? Vaše dítě je najednou plačtivé a mlčí – třeba uvízlo na sociálních sítích, nebo se necítí dobře ve školním kolektivu či má problémy.  Jak se to dozvědět a hlavně - jak mu pomoci?

 • Naučíme vás ptát se tak, aby odpovědi nebyly pouze: "dobrý, nic, v poho, vo nic nejde..."
 • Dozvíte se, jak svými otázkami dětem projevit zájem a aby se necítily jako u "výslechu"...
 • Pouhá dvě procenta dětí se rodičům svěří se svými starostmi a problémy - naučte se zeptat tak, aby se dítě cítilo v bezpečí a svěřovalo se vám
Mgr. Ing. Kateřina Novotná
Přednášející: Mgr. Ing. Kateřina Novotná
Katka Novotná, dětský psychoterapeut, rodinný a výchovný poradce, lektorka seminářů pro rodiče, autorka knihy Tvoje děti, moje děti, naše šťastná rodina, zakladatelka Terapeutická linky Sluchátko, poskytující terapii zdarma po telefonu, spolupracovala na dokumentu České televize – Plné hnízdo. Vystudovala sociální práci se zaměřením na komunikaci a aplikovanou psychoterapii.
Kde bude kurz probíhat:
ZOOM

Termíny setkání

 • začínáme
 • 2. 11. 2023 (čtvrtek)
  18:00 - 20:00
 • Celkem 1 setkání po 2 hodinách
  tj. 2 hod. (195 Kč/hod)
  Celkem 1 setkání 390 Kč
Mám zájem

Máte otázku? Ozvěte se nám

Chcete poradit, přihlásit se na seminář nebo objednat na konzultaci?
Těšíme se na setkání s vámi.