Semináře

ONLINE seminář Puberta našich zlatíček - jak to zvládnout

Také se vám ze dne na den roztomilý chlapeček změnil v jízlivého puberťáka a vy ho najednou nepoznáváte? Ńebo je z vaší holčičky uplakaný uzlíček nervů? Některé děti prožívají pubertu velmi dramaticky, jiným to „projde v klidu“.

To, jak ji bude prožívat vaše dítě, záleží především na jeho povaze a vašem přístupu. Každopádně je to období velmi bouřlivé, aktivní a emočně náročné.

Co se na semináři naučíte?

  • reagovat na zvýšené prahnutí po odměně nebo riskování
  • dozvíte se důvody, proč tak dlouho spí a večer ponocují
  • reagovat na větší náchylnost k závislostem, tedy proč pijí “energeťáky” ve velkém a co s tím
  • pracovat s rozbouřenými emocemi dospívajících, aby byli všichni v pohodě
  • ochránit děti před riziky jako například drogy, zneužívání nebo šikana

Pro online setkávání s vámi používáme službu Zoom. Umožňuje snadnou instalaci a připojení a nemusíte se u ní  registrovat. Návod jak na to najdete zde.

Jak bude kurz probíhat?

Průvodce k připojení s linkem vám pošleme den předem na váš email. V semináři je možné jen poslouchat nebo na konci klást dotazy na které bude lektor odpovídat. Seminář se věnuje výhradně danému tématu a neobsahuje žádný marketing na naše další akce. Ty najdete zde na stránkách, budeme rádi, když se uvidíme i v jiném semináři a neberte to jako nezdvořilost od nás, že vás nikam nezveme, jen ten čas vždycky tak rychle uteče a my vám chceme dát to nej, co jsme za těch deset let nastudovali.

Máte otázku? Ozvěte se nám

Chcete poradit, přihlásit se na seminář nebo objednat na konzultaci?
Těšíme se na setkání s vámi.