Semináře

ONLINE seminář Puberta II. část, jak s puberťáky mluvit a ptát se

Všimli jste si, že s pubertou vašeho dítěte se změnil i způsob, jak slyší a mluví? V jeho černobílém světě, plném zmatků, nejistoty a slyšených jasných vašich soudů a příkazů je mnoho nedorozumění. Jak najít způsob jak s ním mluvit?

Jak se ptát, abyste se dozvěděli kdyby se “něco” dělo? A hlavně jak mu pomoci? Seminář volně navazuje na Puberta, aneb jak rozumět projevům svých dětí

  • Dozvíte se, jak svými otázkami dětem projevit zájem a aby se necítily jako u "výslechu"...
  • Pouhá dvě procenta dětí se rodičům svěří se svými starostmi a problémy - naučte se zeptat tak, aby se dítě cítilo v bezpečí a svěřovalo se vám. 

Seminář volně navazuje se ONLINE seminář Puberta našich zlatíček - jak to zvládnout, ale pokud jste jej nestihli nevadí. Třeba příště.

Jak bude seminář probíhat?

Průvodce k připojení s linkem vám pošleme den předem na váš email. V semináři je možné jen poslouchat nebo na konci klást dotazy na které bude lektor odpovídat. Seminář se věnuje výhradně danému tématu a neobsahuje žádný marketing na naše další akce. Ty najdete zde na stránkách, budeme rádi, když se uvidíme i v jiném semináři a neberte to jako nezdvořilost od nás, že vás nikam nezveme, jen ten čas vždycky tak rychle uteče a my vám chceme dát to nej, co jsme za těch deset let nastudovali.

Pro online setkávání s vámi používáme službu Zoom. Umožňuje snadnou instalaci a připojení a nemusíte se u ní  registrovat. Návod jak na to najdete zde.

Máte otázku? Ozvěte se nám

Chcete poradit, přihlásit se na seminář nebo objednat na konzultaci?
Těšíme se na setkání s vámi.