Jste si jisti, že máte doma vyjasněné role?

Jak je možné, že je někdo výborný manažer a zároveň špatný rodič? Nebo dobrý rodič, ale špatný partner? Víte, čím to je? Nevyjasněná očekávání a nesladěné role jsou nejčastější příčinou konfliktů ve vztazích. Pojďte s námi odhalit, jak si pár kroky můžete udělat ve svých rolích jasněji. Jak je možné, že je někdo výborný manažer a zároveň špatný rodič? Nebo dobrý rodič, ale špatný partner? Víte,…

Co se ve videu naučíte

Znáte situaci, kdy něco řeknete svému dítěti a partner vzápětí tvrdí opak? Vy ratolesti zakážete tablet a druhý rodič jej dítěti za pár minut povolí? A také jste slyšeli a slýcháte, že nejednotná výchova dětem škodí!!! Ale co to v praxi znamená - jak to zařídit ke spokojenosti všech?

Naučíte se, že je v pořádku, když máte s partnerem rozdílné názory. Každý z vás je osobnost s vlastním pohledem na věc. Důležité však je, abyste se společně dohodli na své rodičovské vizi - na tom, kam vaše výchova směřuje. Dozvíte se, jaký model je pro vaše děti do života užitečný.

 

 

Způsob platby a dodání

Toto video od nás máte zdarma. Přejeme si, aby pro vás bylo inspirací k lepším vztahům ve vaší rodině. Ať už řešíte cokoli, jsme tu pro vás a těšíme se na vás na našich kurzech nebo v poradně.

 • Osnova kurzu
 • 1. Nevyjasněná očekávání a nesladěné role - nejčastější příčina konfliktů ve vztazích
  02:05
 • 2. Role - co to je a jak se projevují u nás doma?
  02:20
 • 3. Tři základní kroky pro harmonickou rodinu
  04:00
 • 4. Čtyři oblasti, ve kterých hrají role zásadní úlohu
  05:40
 • 5. Co od mé role očekává okolí a společnost? A je to v souladu s tím, jak to cítím já?
  07:40
 • 6. Jaký vliv mají nevyjasněné role rodičů na děti?
  08:55
Bez čeho se nám rodičovství nepodaří

Prohlédněte si další naše videa

Máte otázku? Ozvěte se nám

Chcete poradit, přihlásit se na seminář nebo objednat na konzultaci?
Těšíme se na setkání s vámi.