Jak zvládnout pubertu

Dozvíte se, co je první puberta a jak se projevuje. Kdy přichází pravá puberta a proč je tolik důležité, aby jím dítě prošlo? K čemu vlastně puberta je? Vysvětlíme, proč jsou konflikty s puberťáky tak časté a nabídneme pár kroků, jak to celé zvládnout co nejvíce v pohodě. Dozvíte se, co je první puberta a jak se projevuje. Kdy přichází pravá puberta a proč je tolik důležité, aby…

Co se ve videu naučíte

Puberta je pestré a zároveň náročné období pro všechny - jak rodiče tak pro dospívající samotné. Co nejvíce od nás rodičů děti potřebují, když mají druhou pubertu? A co musíme zvládnout, aby se od nás odpoutali a vedli svůj samostatný život?

Dozvíte se, co je první puberta a jak se projevuje. Kdy přichází pravá puberta a proč je tolik důležité, aby jím dítě prošlo? K čemu vlastně puberta je? Vysvětlíme, proč jsou konflikty s puberťáky tak časté a nabídneme pár kroků, jak to celé zvládnout co nejvíce v pohodě.

Video vám přinese

Získáte klíč k zamčeným dveřím Vašeho puberťáka! 

Způsob platby a dodání

Toto video od nás máte zdarma. Přejeme si, aby pro vás bylo inspirací k lepším vztahům ve vaší rodině. Ať už řešíte cokoli, jsme tu pro vás a těšíme se na vás na našich kurzech nebo v poradně.

 • Osnova kurzu
 • 1. První puberta - období vzdoru
  02:30
 • 2. Pravá puberta
  04:15
 • 3. Důslednost a nastavování hranic - klíč, jak pubertu úspěšně zvládnout
  04:55
 • 4. Co nejvíce od nás rodičů děti potřebují , když mají druhou pubertu
  05:30
Získejte klíč k zamčeným dveřím Vašeho puberťáka!

Prohlédněte si další naše videa

Máte otázku? Ozvěte se nám

Chcete poradit, přihlásit se na seminář nebo objednat na konzultaci?
Těšíme se na setkání s vámi.